سه شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

فراتر از استان

محمدى بغض ها فرونشاند/ستاره کوچ کرده با مدال برگشت

بغض کرده بودیم که ستاره عباس آبادی به غربت رفته و به جای ایران قرار است برای اتریش و کرواسی مدال بیاورد ولی احمد دلش طاقت نیاورد و پس از اینکه دلمشغولی هایش را گفت و پاکش کرد، پرفروغ برگشت و مثل همیشه درخشید.

ادامه نوشته »

طلاى تکواندوى نوجوانان آسیا براى هادیان/پدیده جدید جویبارى که کشتى گیر نیست!

سال پیش مدال نگرفت اما امسال جبران کرد و قهرمان نوجوانان آسیا شد و جویباری ها را با ستاره دیگری که کشتی گیر نیست، آشنا ساخت. حمید رضا هادیان هم در تکواندو قدم در عرصه مدال آوری برداشت.

ادامه نوشته »

پایان مسابقات بین المللى کشتى باکو/شش نوجوان مازنى با چهار مدال برمى گردند

با طلای عباس فروتن و برنز محمد خدابخشی، آزادکاران مازنی هم مثل فرنگی کاران دو مدال از تورنمنت کشتی نوجوانان در باکو آذربایجان گرفتند تا چهار نشان توسط ۶ تازه وارد پر امید مازندران کسب شود.

ادامه نوشته »

اولین مدال جهانی ورزش ۹۶/شهاب انداز طلایی شد

بهترین مدال و خوشرنگ ترین آنها را بهداد سلیمی تازه وزنه برداری مازندران گرفت. محمد شهاب انداز بابلی در دسته به اضافه ۹۴ کیلوگرم صاحب مدال طلای دو ضرب شد تا بر روی سکوی اول جهان بایستد و در مجموع هم چهارم شود.

ادامه نوشته »

وزنه برداری نوجوانان جهان/هشتمی ناکافی مویدی

عنوان هشتمی برای محمد مویدی عنوان جالبی نمی تواند باشد بخصوص آنکه تصورمان این بود وزنه بردار فریدونکناری در دومین دوره حضورش در نوجوانان جهان نتیجه ای بهتر می گیرد اما حتی به نزدیکی های مدال هم نرسید.

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup