چهارشنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۵

فراتر از استان

مثلث جوان قایقرانى در تایلند/اولین پاروها در آب هاى ناخن نایوک

سه مازندرانی روانه تایلند شده اند و از آخر هفته برای تصاحب یک نشان نداشته برای قایقرانی مازندران می کوشند، یک مثلث با انگیزه و البته کم تجربه که اولین رویداد مهم بین المللی خود را سپری می کنند.

ادامه نوشته »

پنج نفر سهیم در قهرمانى جام جهانى کرمانشاه/یک مشت مازندرانى!

پنج مازندرانی در هشتمین قهرمانی ایران در جام های جهانی کشتی آزاد که در کرمانشاه ۲۰۱۷ رقم خورد، شراکت داشتند و باز هم در ورزش اول، استان پیشتاز و موثر بودیم به گونه ای که بیشتر از دیگر استان ها در ترکیب ۱۶ نفری سهم داشتیم.

ادامه نوشته »

پرونده کشتى فرنگى پاریس بسته شد/بازگشت عجیب حاجى پور و توقف عجیب تر ارسلان

در پاریس محسن حاجی پور برگشت اما نمی توانیم از علی ارسلان راضی باشیم. این آملی ها در تورنمنت پایتخت فرانسه از اعضای تیم منتخب کشتی فرنگی بودند که شادمان شدیم از طلای محسن و ناراحت از پنجمی علی!

ادامه نوشته »

نتیجه امیدبخش سیلور مازنى/امید به مسعود از دل دریاى عمان

برای اینکه دلمان گرم شده و امیدهای مان افزایش یابد، مسعود جانی نسب نتیجه ای در خور در عمان گرفت. سیلور مازنی روی سکو نرفت اما خیلی هم از آن دور نشد و نبود تا جایی از ته قلبمان نوید دهد که این پسر برای تاریخ سازی برمی گردد؛ وقتی که تجربه اش به کمی سن و سالش نبود.

ادامه نوشته »

بازگشت سیلور مازنی از فراموشی/بادبان مسعود جانی نسب افراشته شد+تصاویر

دوباره نامش را زمزمه می کنیم، بلند و بلند تر، اینگونه لااقل جبران فراموش کردن اولین ملی پوش بادبانی مازندران می شود که دوران مصدومیتش بطول انجامید و از صفحه نظرها پاک شد اما حالا مهیاست تا به یاد همه بیاندازد چه استعداد شگرفی بود.

ادامه نوشته »

تیم ملى فوتبال نوجوانان در مرحله بعدى جام جهانى کوچک/حاج اسبویی و مثلث مازنى+تصاویر

مثلث مازنی تیم ملی فوتبال نوجوانان در همه دیدارها در ارنج اصلی حضور داشتند و بازی های خوبی را در جام جهانی کوچک به نمایش گذاشتند اما ایران از حضور در جمع ۸ تیم برتر بازماند.

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup