چهارشنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۵

خبرهای استان

تغییرات مازندرانی در کابینه رئیس جدید فدراسیون کاراته/سلطانی رفت و کاظمی آمد!

محمد صادق فرجی که بسیاری بر این باورند به زودی کاراته را از آسیب هایش می زداید و به آن وزن و نظم می بخشد در صدد ایجاد تغییراتی است که این ورزش تازه المپیکی شده را احیا کرده و روند حرکتی بهتری را به آن بدهد.

ادامه نوشته »

نتیجه خیره کننده نوجوانان آزادکار مازندران/سلطه ۶٠ درصدى

ثمره کار بر روی پشتوانه های کشتی مازندران یعنی همین که دست پرورده های مربیان سازنده استان در شهرستان های مختلف پس از دیده شدن و معرفی گشتن در تنوره تمرینات متمرکز استان صیقل می یابند و در رقابت های ملی قدرت خود و ذخایری عالی برای ورزش اول را به نمایش می گذارند.

ادامه نوشته »

شب تولد مهدى تقوى است/برگرد و دل همه را بلرزان!

دوستش دارند حتی وقتی با کشتی مازندران بد کرد و خودش را از قهرمانی های تازه دور! مهدی تقوی استثنای کشتی مان در روزهای درخشانش بود و درخشان ترین کنار نشسته کنونی کشتی مان هست؛ این تعارض فقط یک معنا دارد، نشاندن مهری از دست نرفتنی روی دل مردم مازندران و حتی ایران.

ادامه نوشته »

گپ با فرزان غمگین و دلخور:با سیلى از ناسزا روبرو شدم!

فرزان عاشورزاده عباس آبادی و مازندرانی، یکی از جوان‌ترین اعضای کاروان ایران در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ بود. تکواندوکاری که به واسطه سالها آقایی در وزن اول تکواندو، اصلی‌ترین و جدی‌ترین گزینه ایران برای کسب مدال بود اما در اتفاقی نادر و البته شگفت‌انگیز در کسری از صدم ثانیه برد را با باخت مقابل نماینده مراکش عوض کرد و با چشمانی …

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup