سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

خبرهای استان

دکتر لطفیان از ایده آلش در تنیس مازندران می گوید: به تیم ملی می رسیم

حال تنیس آنقدر خوب هست که تمجید شود بخصوص این روزها که سرمست است از ابتکاری نو و برگزاری جشنی که در آن بهترین های خانواده مورد تجلیل قرار گرفتند اما دکتر علیرضا لطفیان بیش از این استراحت و شادمانی را جایز نمی داند.

ادامه نوشته »

شهریار ساری برای قهرمانی شروع کرد/تقدیم پیروزی به سید احمد صالحی

هواداران بودند اما سکوها ی خالی زیاد بود با این حال بازی چنان جذاب شد که پس از شکست نیمه اول، چهره واقعی نماینده مازندران در لیگ برتر فوتبال ساحلی نمایان شد. شهریار ساری سرانجام اولین بازی فصل را ۵ به ۲ از تیم یاران نجف آباد برد.

ادامه نوشته »

شروع لیگ برتر فوتبال ساحلى/همه با هم براى شهریار سارى

امروز چشم ها با اشتیاق به ساری است تا تیم تازه وارد شهریار را با شکل و شمایلی نو ببینند که وارد چرخه رقابتی سنگین اما جذاب خواهد شد. تیم شهریار نماینده مازندران در لیگ برتر فوتبال ساحلی است و همه امیدهایمان بری یک قهرمانی باشکوه.

ادامه نوشته »

دلخوش کنان مازنى هاى بسکتبال دوست/فینال لیگ برتر در تقابل اسماعیلى و میرزایى

فینال لیگ برتر بسکتبال را پتروشیمی بندر امام برد از نفت آبادان و یا اینگونه برای خودمان تفسیرش کنیم که مهدی اسماعیلی برد از میثم میرزایی! وقتی خودمان تیمی در لیگ برتر بسکتبال نداریم می توانیم با شادمانی فقط نظاره گر باشیم که مازندرانی ها لیگ چه خوب بازی می کنند.

ادامه نوشته »

مازندران استان برتر سال ٩۵ فدراسیون جانبازان و معلولین شد

زودتر از هر رشته دیگری در سال ۹۶، دست هیات جانبازان و معلولین مازندران به عنوان شاگرد اول فدراسیون در سال ۹۵ بالا رفت. انتخاب کشتی و وزنه برداری مازندران هم محتمل است اما ارزشیابی فدراسیون جانبازان و معلولین صورت گرفت و مازندران به عنوان بهترین انتخاب شد.

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup