سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

ورزش بانوان

دومین دوره جزء خوانى و جشن رمضان موسسه فتوت/ورزش جان گرفته با نواى قرآن+تصاویر

گوش نوازی ورزش و ورزشکاران با قرآن ایده ای در دور دست و حتی محال تلقی می شد حتی اگر در امن ترین و مشتاق ترین کشور دارای کتاب آسمانی قرآنی باشیم اما یک بانوی خلاق و ساعی معادلات نانوشته را نوشت اما با این مضمون که می توان ورزش را با قرآن زینت بخشید.

ادامه نوشته »

دستکارى آذرى ها و ناداورى آشکار/طلاى رزیتا نقره شد

فاصله ای تا طلا احساس نمی شد اما نگذاشتند تا علیپور دستکم رقابتی برابر از نظر داوری داشته باشد و با مدال نقره کارش به پایان رسید. آذربایجانی ها برای اینکه کاراته کای قائمشهری به مدالی که استحقاقش را دارد نرسید همه کار کردند!

ادامه نوشته »

فقط ما بلدیم بى تفاوت باشیم/موى تاى جهان از مقدورى تمجید کرد

گفته بودیم که چنان با صلابت هست که خیلی زود عیان می کند فاصله تصورات همه را از یک بانوی داور، آنهم محجبه و مسلمان. آرزو مقدوری همواره چنین بوده، متمایز از دیگران و بدون منت و ریا و البته بدون توجه و مهر و حمایت؛ یگانه ای در ورزش ایران.

ادامه نوشته »

پیشتازى چشم نواز چهار داور بانو/سوت چهار ضلعى!

نه خیلی دور، همین ۱۰ سال پیش گرفتن مدال های آسیایی و جهانی اوج شادمانی ورزش بانوان استان بود اما اونها مرزها را شکافتند. نسل جدید راضی نمی شد به معمولی بودن، نمایش خوب در بازی های آسیایی و بعد هم افتخارات بی نظیری که کسی انتظارش را نداشت.

ادامه نوشته »

بى همتا در مازندران و بى سابقه در ایران/مقدورى دوباره براى داورى جهانى موى تاى مى رود!

در مازندران که بی همتاست، در کشور هم شاید یگانه نباشد اما هر چه فکر می کنیم تا نمونه اش را بیابیم، نیست! آرزو مقدوری در حال برجای گذاشتن یک رکورد منحصر بفرد است. تنها بانوی داوری که در دو سال متوالی در رقابت های جهانی به قضاوت پرداخته است.

ادامه نوشته »

دسته اول تنیس روى میز بانوان کشور/قهرمانى بهزیستى مازندران و صعود به لیگ برتر+تصاویر

تیم تنیس روی میز بانوان معلول مازندران در مسابقات دسته اول والیبال نشسته به عنوان قهرمانی دست یافت و لیگ برتر راه یافت. در مرحله نهایی باشگاههای تنیس روی میز بانوان جانباز و معلول که در بابلسر و به میزبانی بهزیستی مازندران برگزار شد، تیمی که نامش بهزیستی بود به قهرمانی دست یافت. چهره برجسته تیم مریم گیلانی است که …

ادامه نوشته »

دوومیدانى استعداد تازه اى یافت/فاطمه ذبیح زاده سریعترین دختر مازندران!

پس از ملینا رضایی که در نونهالان کشور خوب پرتاب کرد و نیزه اش را طوری نشاند که امیدوارانه منتظر آینده باشیم، یک دختر دیگر هم اعلان حضور کرد تا در دوومیدانی بانوان هم رفته رفته چهره های جدیدی را بیابیم.

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup