چهارشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۵

ورزش بانوان

خدا کند استقلال عاقبت به خیر شود/تردید مسلم بدون مسلمی!

استقلال ساری برای اینکه تردید را به دل همه بیاندازد که فصل را به سلامت تمام می کند با سرمربی موفق خود وداع کرد. نجمه مسلمی از آبی های مرکز استان جدا شد تا برخی از حالا برایش روزهایی پر از حاشیه و سختی را پیش بینی کنند.

ادامه نوشته »

باشگاه تکواندوى شهید ساعدى عباس آباد همچنان پیشتاز/نوبت قهرمانى به دختران رسید

شهید ساعدی تنها باشگاهی مقتدر و برتر در سطح پسران تکواندو نیست بلکه حالا بهترین های مازندران را در گروه های سنی نوجوانان و جوانان دختر پرورش می دهد و عنوان قهرمانی لیگ استان را هم مال خود کرده است.

ادامه نوشته »

تجلیل از قهرمانان بانو در استانداری و بازتاب های تلخ/ناراحتی برای کسانی که بودند و نبودند!

ورزشکاران مازنی خوب درک می کنند که شرایط اقتصادی جامعه امکان برگزاری بهترین نوع و نحوه تقدیر و تجلیل را از آنان دریغ می کنند و اداره کل ورزش و جوانان مازندران هم به همین دلیل توان برپایی مراسمی پرشکوه یا جمعی و در خور شان و آوازه قهرمانان را ندارد اما هر رفتار و کنشی هم در قبال آنان …

ادامه نوشته »

دیار محروم اما لبریز از شور ووشو/کیانى:کوتاه نمى آیم تا قدرت چمستان را نشان دهم

تا در خصوص چمستان و ورزش در سایه نور مانده اش حرف بزنید، همه به فوتبالش می پردازند و ستاره هایش که یکی دو تا هم نیستند و همگی در لیگ برتر و یک کشور بازی می کنند اما این بی انصافی است که فراموش شود و بر زبان آورده نشود که چمستان نادیده، قطب ووشو است.

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup