سه شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

ورزش بانوان

تکواندوى آزاد نونهالان ایران/مازندران از پى محکم شده!

چهار اولی، دو دومی و پنج سومی ارمغان کوچولوهای تکواندوی مازندران بود که در ۱۰ وزن مسابقات ۱۱ مدال گرفتند و نشان دادند که حتی اگر باقی استان ها با تمام سرعت بیایند به نزدیکی های مازندران هم در آینده این رشته نمی رسند!

ادامه نوشته »

کانوپولوى مازندران به تکتم مى بالد/آخوندزاده همیشه درخشنده

شکست واژه ای بی معناست در برابر عزمش حتی وقتی که پزشکان منعش کرده باشند که پیاده روی کند چه برسد به اینکه پارو بزند و وارد جدال های کانوپولو شود. تکتم آخوند زاده اما بیگانه ست با ترس و با شجاعت مسابقه داد و باز هم بهترین نتیجه را میان بانوان مازنی گرفت.

ادامه نوشته »

جهاندار فاتح تراپ آزاد کشور/بازگشت بهاره در بهار!

تصور دوری همیشگی یک تیرانداز مستعد، کسی که نخستین بار برایمان طلای آسیا را آنهم در بانوان شکار کرد؛ سخت بود ولی درست در زمانی که گمان مان خداحافظی زودهنگامش بود برگشت. بهاره جهاندار در بهار ۹۶ مثل یک ستاره برگشت.

ادامه نوشته »

تیم شهید رسولى نوشهر سوم لیگ برتر/نبض کانوپولو در مازندران مى زند

در حالیکه می دانستیم تیم های مازندرانی توان قهرمانی را ندارند اما باید شادمان باشیم که توانستند تا انتهای لیگ باشند و بجنگند و به جای مدال، تجربه کسب کنند اما اشتباه نکنید، روی سکو هم نماینده تماشایی داشتیم.

ادامه نوشته »

داور زن مازندرانى در جدال تاریخى کره/نام محسنى از قلم تحسین افتاد!+تصاویر

حواس مان گاهی چنان پرت می شود که از یاد می بریم بانوان مازندرانی در چه جایگاهی از ورزش در سکوت مشغول درخشش هستند و لزوما نباید قهرمان باشند تا به شدت مورد تمجید واقع گردند.

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup