تیم هاى ملى کانوپولو به قهرمانى آسیا مى روند/این ١٠ مازندرانى!

میان رشته های تیمی که مازندران در آنها قد علم کرده، کانوپولو هنوز غریبه.
وسط اینهمه رشته های قدرتی، عرض اندام کانوپولو در ورزش های آبی نشان دهنده قابلیت هایی هست که دیده نشده.
اما مازندران با همین چند جمله که از آنها گفته میشه و می شنوید، استان پیشرو در ورزش جذاب کانوپولو خواهد بود. ادامه خواندن تیم هاى ملى کانوپولو به قهرمانى آسیا مى روند/این ١٠ مازندرانى!

استقلال سارى و اولین پیروزى در خانه/احتمال انحلال بیشتر شد!

پیام نور سیرجان مانده بود که این استقلال ساری همان تیمی است که از آن می گفتند! تیمی که در شرف انحلال است؟ ساروی ها سه به یک تیم سیرجانی را بردند تا اولین بازی خانگی با نخستین برد تیم در لیگ برتر فوتسال همراه باشد. ادامه خواندن استقلال سارى و اولین پیروزى در خانه/احتمال انحلال بیشتر شد!

تکواندوى بانوان مازندران در قهرمانى کشور پنجم شد/مثل یک کابوس اما در بیدارى!

تکواندوى مازندران و بخصوص بانوانش به دفعات سکوهاى برتر کشور را در سال هاى اخیر و همین سال ٩۶ فتح کرده اما همانطور که از آن پیروزى ها به وجد آمدیم از این شکست مهلک در جوانان بزرگسالان شگفت زده و دلسرد هستیم! ادامه خواندن تکواندوى بانوان مازندران در قهرمانى کشور پنجم شد/مثل یک کابوس اما در بیدارى!

شریک در موفقیت بزرگ ووشو/غدیرى در خانه غریب و بیرون استان آشنا!

در سلطه گی ووشوی ایران که ورزش جهان را تکان داد، یافتن دهها مورد خاص و جذاب به علاقه مندان به درخشش ستارگان کشورمان شور و هیجان زیادی می بخشد اما یک جنبه مازندرانی دیگر به غیر از مدال طلای دلچسب معین تقوی داشت. ادامه خواندن شریک در موفقیت بزرگ ووشو/غدیرى در خانه غریب و بیرون استان آشنا!

خیال مسولان کم کار راحت باشد/تیم فوتسال نوشهر هم منحل شد!

فصل جدید لیگ برتر فوتسال بانوان شروع می شود آنهم منهای سازنده ترین تیم که از بد حادثه مازندرانی هم هست! تیم بازرگانی امیر نوشهر به خاطره ها پیوست، خیال مقامات کم کار هم راحت! ادامه خواندن خیال مسولان کم کار راحت باشد/تیم فوتسال نوشهر هم منحل شد!

فاطمه برمکی برای جاکارتا تمرین می کند:فقط سالن تمرین می خواهم با تایمی مناسب

کاری کرده که دیگر بهتر از او در سابقه جودوی بانوان استان نداشته باشیم و شاید یکسال بعد همین موقع، بهترین در همه ادوارش چون برای یک مدال فوق العاده و دست نیافتنی تمرین می کند؛ بازی های آسیایی جاکارتا ٢٠١٨ ادامه خواندن فاطمه برمکی برای جاکارتا تمرین می کند:فقط سالن تمرین می خواهم با تایمی مناسب

فوتسال بانوان داخل سالن آسیا/مقیمى هم با مدال مى آید

نام نسترن مقیمی را هم باید در فهرست نفرات مدال آور مازندران در پنجمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن نوشت، تیم ملی فوتسال بانوان بر سکوی سوم عشق آباد ۲۰۱۷ ایستاد. ادامه خواندن فوتسال بانوان داخل سالن آسیا/مقیمى هم با مدال مى آید

تک طلاى بانوان در لیگ جهانى ترکیه را گرفت/یگانه باشى مثل چالاکى

درست در سیزدهم فروردین که همه به دنبال گره زدن سبزه آرزوهای خود بودند، روی تاتامی امارات مشغول مبارزه ای پر التهاب بود و بالاخره تک نشان طلای کاراته ایران را در لیگ جهانی گرفت و خودش را به تاریخ این رشته گره زد تا یادمان باشد همانندش در این دوره و همه ادوار پیشین کاراته مازندران از مردان گرفته تا بانوان نداشته ایم. ادامه خواندن تک طلاى بانوان در لیگ جهانى ترکیه را گرفت/یگانه باشى مثل چالاکى

کاپ آزاد جودوى قرقیزستان/امید با مدال هاى برمکى+تصاویر

جودوی بانوان مازندران نیاز دارد به همین آمادگی مقبول فاطمه برمکی که اگر در شرایط ایده آل باشد می تواند نتایجی بگیرد که در رویاهای جودو هم نمی گنجد. قهرمانی در بیشکک مثل یک شروع از سر خط دوباره تلاش برای نمایش درخشان بانوان جودوکاست. ادامه خواندن کاپ آزاد جودوى قرقیزستان/امید با مدال هاى برمکى+تصاویر

تکواندوی سربلند مازندران در عشق آباد/ماموریت ۱۰۰ درصد موفق!

هر دو مازندرانی که با تیم ملی تکواندو به رقابت های آسیایی داخل سالن در عشق آباد ۲۰۱۷ رفتند، طلایی شدند تا درخششی چشم نواز داشته باشند. ادامه خواندن تکواندوی سربلند مازندران در عشق آباد/ماموریت ۱۰۰ درصد موفق!