سه شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

اخبار خاص

چنین شبی را ورزش هم به یاد ندارد/دست بزرگان ساری بر شانه هاى جعفری+تصاویر

  ۱۲۰ دقیقه صحبت و تبادل نظر برای آرمان نوی ورزش ساری و بازگرداندن آن به مسیر بسامان و موثر برای قهرمان پروری و درخشش حقیقی. دکتر سید محمد جعفری یادداشت می کرد تمام آنچه از زبان بهترین های ورزش استان شنیده می شد که یک شب پرامید را در کنار عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر ساری گذراندند.

ادامه نوشته »

در سوگ استاد مجید صفابخش/همه بیایید براى بدرقه تا بهشت

همه شوق من و هم سن و سال های دور و بری ام دیدنش بود، وقتی که فرمان تمرین می داد. دوست داشتیم معلم ورزش مدرس مان باشد اما فقط در تمرینات تیم های دانش آموزی بابل می توانستیم زیر نگاه جدی اما زبان شیرینش تمرین کنیم.

ادامه نوشته »

موفق ترین هیات هاى ورزشى مازندران در سال ٩۵/بار قهرمانى روى دوش آنهاست

تعداد رشته های ورزشی مازندران که توانسته اند مقیاس های ملی را بشکنند و به صحنه های بین المللی راه پیدا کنند زیاد است اما همه بار مدال آوری ها در رنگارنگ ترین دوران ورزش استان روی دوش ۱۰ رشته بوده که بخش اعظم مدال ها را تصاحب کرده و بین ۱۲ تا ۹۲ مدال در کل سال ۹۵ از …

ادامه نوشته »

اولین مدال جهانی ورزش ۹۶/شهاب انداز طلایی شد

بهترین مدال و خوشرنگ ترین آنها را بهداد سلیمی تازه وزنه برداری مازندران گرفت. محمد شهاب انداز بابلی در دسته به اضافه ۹۴ کیلوگرم صاحب مدال طلای دو ضرب شد تا بر روی سکوی اول جهان بایستد و در مجموع هم چهارم شود.

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup