چهارشنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۵

اخبار خاص

پنج نفر سهیم در قهرمانى جام جهانى کرمانشاه/یک مشت مازندرانى!

پنج مازندرانی در هشتمین قهرمانی ایران در جام های جهانی کشتی آزاد که در کرمانشاه ۲۰۱۷ رقم خورد، شراکت داشتند و باز هم در ورزش اول، استان پیشتاز و موثر بودیم به گونه ای که بیشتر از دیگر استان ها در ترکیب ۱۶ نفری سهم داشتیم.

ادامه نوشته »

دستور اداره کل ورزش برای کمک هیات ها به یک رسانه خاص!/تبعیض مسموم!

از اولین روز حضور محمدحسین شکیبافر نوشتیم که ورودش به روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تعامل آفرین بوده و هنوز هم چنین نظری داریم اما در حالیکه هنوز برای هم افزایی میان خبرنگاران صدیق ورزشی هیچ تلاش و کوششی صورت نگرفته، یک اقدام درست و حسابی برای دلخوری شدید فراهم شده است!

ادامه نوشته »

تلاش اداره کل ورزش براى بازپس گیرى شکایت هیات فوتبال مازندران/شفاعت یک هتاک!

هیات فوتبال مازندران شکایتی را از یکی از خبرنگارنماها داشته که مانده ایم چرا برخی تلاش دارند از شکایت خود منصرف شود و بگذارند این هتاک با چند بار عذرخواهی مضحک شفاهی کماکان به دریدن روح ورزش و مکیدن از خون آن بپردازد.

ادامه نوشته »

شرمسارى بابل با شاهکار ورزشى ها/روس ها را بى پول در شهر رها کردند!

ورزش بابل با قدمتی ۶۰ ساله در قهرمانی و تاریخ سازی و کسب نخستین نشان طلای تاریخ ورزش ایران در المپیک، به چنان وضعیتی افتاده که باورش سخت و تلخ است. مگر بابلی ها از دیرباز به میهمان نوازی شهره نیستند پس این چه رفتاری بود که شرمش گریبانگیر یک ملت می شود؟!

ادامه نوشته »

لبخند از ته دل وزنه بردارى مازندران/ بزرگ منشى مرادى و دست یارى رحیمى

علی مرادی گفت و عباس رحیمی شنید، نصایح کسی که او را احیا کننده وزنه برداری نوین ایران می دانند به کسی که وزنه برداری مازندران را دوباره ساخت. این نخستین بار بود که چنین دیداری شکل گرفت، بهره گیری رحیمی از تجربیات صائب یک تثبیت شده مورد وثوق که فراتر از آن فرصتی بود برای دور ریزی کدورت و …

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup