چهارشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۵

اخبار خاص

فانون منع حضور بازنشستگان را بخوانید/دستاویز رنگ و رفته علیه بهروان

  با پیگیری های آنهایی که نمی خواهند فوتبال گرفتار دغدغه های مدیریتی شده و در ید کسی قرار گیرد که روشن است توان هدایت آن را ندارد، مهندس غلامرضا بهروان بدون مشکل و البته در حالیکه خود اصرار زیادی ندارد، در مجمع انتخابات هیات فوتبال استان شرکت می کند.

ادامه نوشته »

مازندران شاملى وار زیاد مى خواهد/تولدت مبارک خالص ورزش

آنهایی که مدال می گیرند مورد توجه هستند و مورد تشویق و تمجید قرار می گیرند اما این از آفات ورزش است که فقط سکوهای قهرمانی را جستجو می کند و می بیند و آنان که پای ورزش جوانی می گذارند از یاد می روند.

ادامه نوشته »

ورزش در تلویزیون مازندران، نمایه ای از تحول/تقدیمی از مقدسی

دیگر چشم ها به آنچه از ورزش در سیمای مازندران پخش می شود بی اعتنا نیست، اعتمادی که سال ها رخت بربسته بود بر دیدگان اهالی ورزش بازگشته و با اشتیاق شبکه محلی خودشان را می نگرند. لطفا کس دیگری برای خود سهمی برندارد، تمام و کمالش برای علی صادق مقدسی است که خیلی زود متوجه یک ضرورت شد.

ادامه نوشته »

خبر خوش برای ورزشی ها/وجوه هزینه شده در توسعه اماکن ورزشی مالیات تلقی می شود

بر اساس مصوبات جلسه روز چهارشنبه اول دی ماه سال ۹۵ نمایندگان مجلس مقرر کردند هزینه هایی که توسط اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور توسعه اماکن ورزشی پرداخت می شود، به عنوان مالیات تلقی می شود.

ادامه نوشته »

گپ کوتاه و شیرین با پهلوان باشی مازنی ها/ یک روزی صدایت می کنند جابر پهلوون!

فقط ۲۵ سال دارد و در عرض فقط همین سن و سال سه بار تمام عنوانی را بدست آورده که برای خیلی ها رویاست. جابر صادق زاده پهلوانی به معنای کلمه ست، دوست داشتنی و صبور و احترام برانگیز. از وقتی قهرمان جوانان آسیا و جهان شده به یاد نداریم که کدورت به دلمان گذاشته باشد و همواره به خلعت …

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup