انتقال غیر قانونى دفتر وزنه بردارى مازندران از سارى به بابلسر/عاقبت بهترین بودن!

دفتر هیات وزنه برداری مازندران به جای ساری در بابلسر دایر خواهد شد. این تصمیمی است که رئیس هیات استان گرفته و بر اجرایش تاکید دارد حال آنکه طبق قوانین هیات های ورزشی مجاز به انجام چنین کاری نیست. ادامه خواندن انتقال غیر قانونى دفتر وزنه بردارى مازندران از سارى به بابلسر/عاقبت بهترین بودن!

همه ورزش نوشهر به استقبال شموشک و اسکندری رفته بودند/حسین زادگان نخواست که باشد!

پروژه بازگشایی درب های امید به فوتبال و ورزش استان و رونق دوباره نوشهر با نام جلا دهنده شموشک از مدتی قبل استارت خورد تا اینکه در غروب جمعه گذشته، در آیینی پرشکوه گشایش یافت و دفتر تیم تازه تاسیس شموشک مازندران افتتاح شد. ادامه خواندن همه ورزش نوشهر به استقبال شموشک و اسکندری رفته بودند/حسین زادگان نخواست که باشد!

حسرت ویژگى تصاویر دیدار با برومند/از نیک بین و بزرگان مازنى ورزش بهره نبردیم!

مازندران و مقامات غیر ورزشی آن در جایگاههای مهم و موثر نمی توانند از خصیصه این روزهایی که داریم بهره برند، مازندرانی های متعددی در مناصب حساس وزارت ورزش و جوانان مسئولیت دارند اما با اینهمه ذینفوذی نتوانسته ایم قدرت تفکر و تجربه شان را تجمیع کرده و به سود و صلاح ورزش مازندران به کار بریم. ادامه خواندن حسرت ویژگى تصاویر دیدار با برومند/از نیک بین و بزرگان مازنى ورزش بهره نبردیم!

ویژه هاى برنامه تلویزیونى ورزش مازندران/تازگى ها بد استقبالى مد شده!

این متن در برنامه تلویزیونى ورزش مازندران در جمعه ٢٣ تیر ماه خوانده شد. ادامه خواندن ویژه هاى برنامه تلویزیونى ورزش مازندران/تازگى ها بد استقبالى مد شده!

خوانده و دیده شده در برنامه تلویزیونى ورزش مازندران/شش گوشه

روزهای زیادی پیش روست تا مازندران به آرزوهایش در ورزش نزدیک تر شود. حد و مرزی ندارد این استان در رسیدن به دستاورد های بین المللی و هر روز انگار التهاب برای تحقق آن بیشتر و بیشتر می شود. ادامه خواندن خوانده و دیده شده در برنامه تلویزیونى ورزش مازندران/شش گوشه

جایگاه نازل مازندران در رتبه بندی سالانه ادارات کل ورزش استان ها/کاش اعلان رسمی نشود!

نیش را ما بزنیم که بعد وقتی خبر کامل اعلام شد، شوکه نشوید از تیغ دو لبه ی نزول عجیب و فاحش مازندران در رتبه بندی سالانه ادارات کل ورزش و جوانان استان ها در سال ۹۵! ادامه خواندن جایگاه نازل مازندران در رتبه بندی سالانه ادارات کل ورزش استان ها/کاش اعلان رسمی نشود!

دست بى نمک حبیب حسین زادگان/دوست زنبیل به دست دنبال پست!

در ورزش مازندران که پر از سر و صدای کاذب است هر کسی جای خودش ننشسته، همینگونه می شود که در پس پرده حرمت ها دریده می شود، خیانت ها زیاد و نقاب دارها هم پیدا. ادامه خواندن دست بى نمک حبیب حسین زادگان/دوست زنبیل به دست دنبال پست!

انتقاد شدید سید تقی خدادادی از حسین زادگان: من در ورزش مازندران می مانم و شما می روی!

چهره قدیمی و پر سابقه دوچرخه سواری مازندران پس از قریب به سه دهه مسولیتی در این رشته ندارد. سید تقی خدادادی درست در روز مجمع انتخابات ریاست هیات دوچرخه سواری مازندران متوجه شد که امکان شرکت ندارد چون بازنشسته است. ادامه خواندن انتقاد شدید سید تقی خدادادی از حسین زادگان: من در ورزش مازندران می مانم و شما می روی!

ثبت نام در دومین دوره لیگ حافظان قرآن کریم/موسسه قرآنى ورزشى فتوت فرا مى خواند

سهم مازندران از وصال لازمه میان ورزش و دین گران است و وزین. آنچنان که دیگر استان ها را به غبطه واداشته و برخی را به تقلید و صد حیف که در خود مازندران پرداخت این اتفاق شایسته در حد اعلایش نبوده و نه مدیران برای پاسداشت و حتی توسعه آن قدمی چندان برداشته اند و نه رسانه ها متوجه عظمت اقدام موسسه فتوت بوده اند. ادامه خواندن ثبت نام در دومین دوره لیگ حافظان قرآن کریم/موسسه قرآنى ورزشى فتوت فرا مى خواند

نسل تازه شان را ندیده اید/ این جویبار نمى خشکد!

فقط قلمی هیجان زده و زبانی زیاده گوی می تواند پس از ۳۲۰ روز از ثبت خاص ترین روز در تاریخ کشتی جویبار و مازندران، تهی شدن انبار پایتخت کشتی جهان را روایت کند؛ بی آنکه به سرمایه غنی و پشتوانه ای عظیم فکر کند که به زودی چونان یک سیل ورزش اول ایران را در می نوردد! ادامه خواندن نسل تازه شان را ندیده اید/ این جویبار نمى خشکد!