فوتبال تغییر نمی جوید/مجمعی مصمم برای بهروان

صف به هم تنیده اعضای مجمع انتخابات هیات فوتبال مازندران امکان انتخاب هر گزینه ای غیر از غلامرضا بهروان را رد می کند منتها روز هفتم بهمن ۹۵ محبوب ترین رشته ورزشی استان یک انتخابات مهم را پشت سر می گذارد.

با حمایتی که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از بهروان داشته و تنها او را برای ادامه صدارت فوتبالی مازندران تایید می کند و رابطه صمیمانه و احترام آوری که میان بهروان و حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران است، انتظار می رود که رئیس هیات فوتبال مازندران با اقبال زیاد و رای کامل دوباره به سمتی که در اختیار دارد دست یابد.

در این بین چهره های نامداری برای همراهی بهروان آماده اند که میان آنان مربیان و بازیکنان لیگ برتری فوتبال هم حضور دارند که با توجه به تنفذ مهندس، تنها او را برای مدیریت فوتبال مناسب می دانند.

این موضوع با توجه همبستگی که میان نفرات رای دهنده هست محرز شده با این وجود اعضای مجمع قصد دارند تا یک رای تاریخی را بر جای بگذارند!

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.