مکارمی در اندیشه انصراف

استاد حسین مکارمی شاید در میان کاندیداهای احراز عنوان ریاست هیات فوتبال مازندران نمانده و انصراف دهد.

جدی ترین رقیب مهندس غلامرضا بهروان و یکی از چهره های فرهیخته و دوست داشتنی فوتبال استان به توصیه برخی نزدیکانش به حذف نام خود از بین رقبای انتخاباتی فکر می کند.

در حالیکه مکارمی با همراهی طیفی از اهالی فوتبال اعلام کاندیداتوری کرد اما خبر رسیده که احتمال دارد در تصمیمش تغییر ایجاد کند.

مکارمی که با برنامه برای انتخابات اعلام آمادگی کرده، می داند که غالب مجمع با بهروان است، با این حال هنوز تصمیم گیری هایش نهایی نشده و باید منتظر اتفاقات بعدی بود.

در هر صورت تجربه و دانش والای مکارمی که به اعتقاد ما از حیث دانش و کارآیی کم از بهروان ندارد، به فوتبال استان کمک شایانی می کند و حیف است تمام این شایستگی ها بلا استفاده باقی بماند.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.