لژیونر جویبارى فوتبال مازندران را بشناسید/مدانلو به لیگ تایلند رفت

بازیکنی که شایستگی های فنی بارزی داشته اما گرفتار مصدومیتی سخت شده و در آستانه خداحافظی فوتبالی بود، به لیگ تایلند رفت تا لژیونر تازه ای برای ورزش مازندران باشد حال آنکه خیلی ها اصلا او را نمی شناسند!

رضا مدانلو که اهل جویبار است و برادر بزرگتر علی مدانلو نایب قهرمان مچ اندازی جهان، سابقه بازی در تیم های امیدهای استقلال و سپاهان نوین را هم داشته و پس از اینکه گرفتار آسیب دیدگی بود مورد توجه تیمی از تایلند قرار گرفت و با این تیم رسما قراردادش را منعقد کرد.

مدانلو بازیکنی خوش تکنیکی است و اگر چه گمان می رود لیگ تایلند کیفیتی به اندازه لیگ ایران ندارد منتها امکان دیده شدن را برایش مهیا می کند همچون محسن بیاتی نیا که مدتی در تایلند بود و دوباره احیا شد.
بهشاد یاورزاده مدافع پیشین استقلال، سعید سالار زاده و محمداسماعیل نظر هم در لیگ تایلند بازی می کنند و افشین قطبی سرمربی تیم بوریرام است.

رضا مدانلو درباره حضورش در لیگ تایلند می گوید: بازم لطف خدا شامل حالم شد و با دعاهای خانواده و دوستای گلم تونستم به لیگ تایلند راه پیدا کنم و به تیم ساموت پراکان بپیوندم. از همه کسایی که واسم زحمت کشیدن تشکر میکنم. از دوست خوبم و مدیر برنامه ام حافظ یوسفی تشکر میکنم، شاید اگر ایشون تو مسیر فوتبالیم قرار نمیگرفت من با فوتبال خداحافظی میکردم. از دکتر امیریان به خاطر زحماتشون واقعا تشکر میکنم و آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم بتونم تو لیگ تایلند خوب بازی کنم و اینجا سکوی پرتاب من باشه واسه لیگ اروپا و تیم ملی و امیدوارم بتونم دل همه مردم ایران و مازندران بخصوص مردم شهرم جویباریای نازنینو شاد کنم، دوستون دارم.

ساموت پراکان سال ۲۰۰۳ تاسیس شده و در ورزشگاه خانگی ۵ هزار نفری متعلق به خودش بازی می کند. این تیم در سطح پایین تری از تیم های دیگر تایلند است و تلاش دارد تا با بازیکنانی مثل مدانلو به رده های بالا صعود کند.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.