سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

آیین تجلیل از کاراته کاهای مازنی/باز هم نارضایتی و دلخوری!+تصاویر

در حالیکه کمتر رشته ورزشی استان استطاعت مالی آن را دارد و یا رغبتی به برگزاری آیین تجلیل از موفق های ورزش خود، کاراته مازندران پیشقدم شد و مراسمی را به پاس دستاوردهای سال ۹۵ خود برگزار کرد.

در این مراسم که نمایندگان مردم در مجلس، مدیرکل و معاونین دستگاه ورزش و مقامات کاراته کشور و برجستگان کاراته استان حضور داشتند، از بهترین ها تجلیل شد و شبی ماندگار رقم خورد.

همچون هر مراسم دیگری در این آیین هم برخی ناراضی بودند و گلایه داشتند که به حق یا ناحق باید بسپارند به نوع برنامه ریزی و شکل انجام آن و نه اقدامی از قبل طراحی شده برای نادیده گرفتن.

البته خودمان هم در این مراسم نبودیم اما بد نیست شنیده های مان را بیاوریم.

-مهمترین موضوع مطروح در این آیین نیامدن شماری از دعوت شدگان بود و خاصه خانواده چالاکی که فقط تورج چالاکی آنهم بواسطه مسئولیت دبیری هیات بوده است. نیامدن به معنای بی اعتنایی به مسئولان برگزاری و نارضایتی است.

-فاطمه چالاکی و رزیتا علی پور دو چهره سرشناس و تنها ملی پوشان استان در تیم ملی بزرگسالان از حضور در مراسم خودداری کردند یا بهتر است بگوییم اینگونه مراتب نارضایتی خود را ابراز کردن .

-کاراته کاها از پیمان حسینی دروازه بان مازنی تیم ملی فوتبال ساحلی که در این مراسم شرکت داشت، تجلیل کردند. این کار را دوست داشتیم.

-در فضای رسانه ای به شدت برگزاری مراسم در چنین زمانی مورد بحث کاراته ای ها بود که مثلا چه می شد در پایان سال و با کیفیت پاداش بهتر صورت می پذیرفت؟

-پس از مراسم هم درگیری لفظی میان کسانی که مورد تجلیل قرار نگرفتند با ارکان هیات صورت پذیرفت که اصلا حرکت پذیرفتنی نیست.

-ایکاش قویا و متوالا تذکر داده می شد که قهرمانان و برترین های سال ۹۵ تجلیل می گردند، آنوقت خیلی ها که در طول سال تاثیری نداشتند متوقع نبودند.

-مراسم فقط برای تقدیر از کسانی بود که مورد نظر هیات بودند اما از قرار معلوم جمله دوستان حاضر علاقه داشتند که تجلیل گردند که این درست نیست.

-کیفیت جوایزی که داده شد بالا نبود و مثلا اهدای چند حکم کمربند به مربیان، نزول شان مربیان و حتی اعتبار احکام کاراته ست که بهتر بود جوایزی معنوی و فرهنگی در نظر گرفته می شد. مثل اینکه گرمکن برای غالب تمجید شدگان و چند سکه برای ورزشکاران خاص همه جوایز این مراسم را تشکیل می دادند که کفایت نمی کند اما به هر حال وسع کاراته همین بود.

همچنین ببینید

علی سلطانی ریاست هیات کاراته مازندران از درخشش مازنی ها می گوید: ٣٢ مدال، حاصل انتخابی تیم های ملی

علی سلطانی با اشاره به درخشش ورزشکاران مازندرانی در مسابقات انتخابی تیم ملی رده های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup