آیین تجلیل از کاراته کاهای مازنی/باز هم نارضایتی و دلخوری!+تصاویر

در حالیکه کمتر رشته ورزشی استان استطاعت مالی آن را دارد و یا رغبتی به برگزاری آیین تجلیل از موفق های ورزش خود، کاراته مازندران پیشقدم شد و مراسمی را به پاس دستاوردهای سال ۹۵ خود برگزار کرد.

در این مراسم که نمایندگان مردم در مجلس، مدیرکل و معاونین دستگاه ورزش و مقامات کاراته کشور و برجستگان کاراته استان حضور داشتند، از بهترین ها تجلیل شد و شبی ماندگار رقم خورد.

همچون هر مراسم دیگری در این آیین هم برخی ناراضی بودند و گلایه داشتند که به حق یا ناحق باید بسپارند به نوع برنامه ریزی و شکل انجام آن و نه اقدامی از قبل طراحی شده برای نادیده گرفتن.

البته خودمان هم در این مراسم نبودیم اما بد نیست شنیده های مان را بیاوریم.

-مهمترین موضوع مطروح در این آیین نیامدن شماری از دعوت شدگان بود و خاصه خانواده چالاکی که فقط تورج چالاکی آنهم بواسطه مسئولیت دبیری هیات بوده است. نیامدن به معنای بی اعتنایی به مسئولان برگزاری و نارضایتی است.

-فاطمه چالاکی و رزیتا علی پور دو چهره سرشناس و تنها ملی پوشان استان در تیم ملی بزرگسالان از حضور در مراسم خودداری کردند یا بهتر است بگوییم اینگونه مراتب نارضایتی خود را ابراز کردن .

-کاراته کاها از پیمان حسینی دروازه بان مازنی تیم ملی فوتبال ساحلی که در این مراسم شرکت داشت، تجلیل کردند. این کار را دوست داشتیم.

-در فضای رسانه ای به شدت برگزاری مراسم در چنین زمانی مورد بحث کاراته ای ها بود که مثلا چه می شد در پایان سال و با کیفیت پاداش بهتر صورت می پذیرفت؟

-پس از مراسم هم درگیری لفظی میان کسانی که مورد تجلیل قرار نگرفتند با ارکان هیات صورت پذیرفت که اصلا حرکت پذیرفتنی نیست.

-ایکاش قویا و متوالا تذکر داده می شد که قهرمانان و برترین های سال ۹۵ تجلیل می گردند، آنوقت خیلی ها که در طول سال تاثیری نداشتند متوقع نبودند.

-مراسم فقط برای تقدیر از کسانی بود که مورد نظر هیات بودند اما از قرار معلوم جمله دوستان حاضر علاقه داشتند که تجلیل گردند که این درست نیست.

-کیفیت جوایزی که داده شد بالا نبود و مثلا اهدای چند حکم کمربند به مربیان، نزول شان مربیان و حتی اعتبار احکام کاراته ست که بهتر بود جوایزی معنوی و فرهنگی در نظر گرفته می شد. مثل اینکه گرمکن برای غالب تمجید شدگان و چند سکه برای ورزشکاران خاص همه جوایز این مراسم را تشکیل می دادند که کفایت نمی کند اما به هر حال وسع کاراته همین بود.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.