درفشی مدرس کلاس مربیگری گلستان

داور و مربی قابل و برجسته مازنی مدرس کلاس مربیگری عملی در گرگان بود تا از هنر و تجربه اش به نسل تازه بیشتر بیاموزد.

ریحانه درفشی که سال هاست در کاراته مازندران و ایران به عنوان چهره ای فعال و موفق مطرح است و هم شاگردان خوبی پرورش داده و هم داور شایسته ای می باشد، در کلاس مربیگری استان گلستان به تدریس پرداخت.

در سه روز پایانی هفته این بانوی ارزشمند به آموزش پرداخت که مورد توجه حاضران هم قرار گرفت.

علت غیبت درفشی در آیین تجلیل از برترین های کاراته هم مشخص شد که مدرس این کلاس بود و قاعدتا نمی توانست در یک ساعت در دو جا باشد.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.