خبر خوش برای ورزشی ها/وجوه هزینه شده در توسعه اماکن ورزشی مالیات تلقی می شود

بر اساس مصوبات جلسه روز چهارشنبه اول دی ماه سال ۹۵ نمایندگان مجلس مقرر کردند هزینه هایی که توسط اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور توسعه اماکن ورزشی پرداخت می شود، به عنوان مالیات تلقی می شود.

نمایندگان در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور با الحاق یک بند به ماده ۷ این لایحه با ۱۴۷ رای موافق، ۳۲ رای مخالف و ۴ رای ممتنع از مجموع آرا ۲۱۸ نماینده حاضر در صحن مجلس موافقت کردند که بر اساس آن وجوه هزینه شده در توسعه اماکن ورزشی به عنوان مالیات تلقی خواهد شد.

در بند الحاقی مذکور آمده است ؛ وجوه هزینه هایی که توسط اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور احداث، تکمیل و تجهیز فضاها، اماکن و توسعه ورزش همگانی و یا به عنوان کمک به وزارت ورزش و جوانان پرداخت می شود با تایید این وزارتخانه به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی تلقی می شود.

این مصوبه خبر خوشی برای ورزشی هاست چرا که به کمک آن می توان پای خیلی از اشخاص حقیقی و حقوقی را برای توسعه اماکن ورزشی را باز کرد.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.