دستور منع حضور بازنشسته ها در انتخابات فوتبال مازندران/بهروان و مکارمی و خلردی در لیست اضطرار

تنها عاملی که می توانست در راس هیات فوتبال مازندران تغییر ایجاد کند، اعمال قانون بازنشسته ها و منع حضورشان بود که اداره کل ورزش و جوانان مازندران اقدام کرد!

غلامرضا بهروان شانس اصلی و در واقع ریاست مسلم هیات فوتبال استان برای دوره جدیدش مطابق قانون نمی تواند در مجمع انتخابات شرکت کند مگر آنکه بتواند از فدراسیون فوتبال و برخلاف نظر وزارت ورزش و جوانان، مجوز بگیرد.

اداره کل ورزش و جوانان مازندران بر اساس قاعده برگزاری مجمع، شرایط سه تن از کاندیداها را که بازنشسته هستند جویا شده و از قرار پاسخ رسیده که نمی توانند در مجمع شرکت کنند بدین ترتیب غلامرضا بهروان پس از قریب به ۲۲ سال مدیریت در راس فوتبال مازندران باید وداعی غریب داشته باشد و زودتر از زمان رسمی اش اعلام خداحافظی کند.

این وضعیت برای هادی خلردی نایب رئیس هیات فوتبال مازندران و حسین مکارمی هم به معنای خروج از فهرست کاندیداهاست و البته در صورت دریافت مجوز بهروان، آنها هم بطور خودکار وارد مجمع می شوند.

انتخابات فوتبال مازندران در حالی ۷ بهمن برگزار می شود که دو مهره اصلی و شاخص آن یعنی بهروان و مکارمی شانس حضور را از دست داده اند و این البته لطمه ای بزرگ به پیکره فوتبال استان خواهد بود.

بهروان با وجود آنکه معتمد فدراسیون فوتبال بوده اما معلوم نیست در معرض چه تصمیمی خواهد بود و چگونه خود را با توجه به جایگاهی که میان اعضای مجمع دارد، به انتخابات می رساند.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.