سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

دستور منع حضور بازنشسته ها در انتخابات فوتبال مازندران/بهروان و مکارمی و خلردی در لیست اضطرار

تنها عاملی که می توانست در راس هیات فوتبال مازندران تغییر ایجاد کند، اعمال قانون بازنشسته ها و منع حضورشان بود که اداره کل ورزش و جوانان مازندران اقدام کرد!

غلامرضا بهروان شانس اصلی و در واقع ریاست مسلم هیات فوتبال استان برای دوره جدیدش مطابق قانون نمی تواند در مجمع انتخابات شرکت کند مگر آنکه بتواند از فدراسیون فوتبال و برخلاف نظر وزارت ورزش و جوانان، مجوز بگیرد.

اداره کل ورزش و جوانان مازندران بر اساس قاعده برگزاری مجمع، شرایط سه تن از کاندیداها را که بازنشسته هستند جویا شده و از قرار پاسخ رسیده که نمی توانند در مجمع شرکت کنند بدین ترتیب غلامرضا بهروان پس از قریب به ۲۲ سال مدیریت در راس فوتبال مازندران باید وداعی غریب داشته باشد و زودتر از زمان رسمی اش اعلام خداحافظی کند.

این وضعیت برای هادی خلردی نایب رئیس هیات فوتبال مازندران و حسین مکارمی هم به معنای خروج از فهرست کاندیداهاست و البته در صورت دریافت مجوز بهروان، آنها هم بطور خودکار وارد مجمع می شوند.

انتخابات فوتبال مازندران در حالی ۷ بهمن برگزار می شود که دو مهره اصلی و شاخص آن یعنی بهروان و مکارمی شانس حضور را از دست داده اند و این البته لطمه ای بزرگ به پیکره فوتبال استان خواهد بود.

بهروان با وجود آنکه معتمد فدراسیون فوتبال بوده اما معلوم نیست در معرض چه تصمیمی خواهد بود و چگونه خود را با توجه به جایگاهی که میان اعضای مجمع دارد، به انتخابات می رساند.

همچنین ببینید

اعمال فشار غیرقانونى روى اعضاى مجمع فوتبال/اداره کل ورزش و جوانان مازندران در مظان اتهام!

هیات های فوتبال شهرستان های استان که می دانند و شکی هم ندارند که مدیرکل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup