سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

روسای هیات ها حق الانتصاب می دهند/رییس اداره کاسب و خوش اشتها!

در یکی از شهرهای استان، رییسی را مثال می زنند که با توجه به میزان حق الانتصاب نسبت به جانشینی افراد در هیات های ورزشی اقدام می کند!

این خبر ناراحت کننده و شرم آور را مسئولان ورزش استان هم تایید کرده اند که یکی از روسای ادارات ورزش شهرستان ها که چوب حراج به هیات های خود زده است، در اقدامی خجالت بار هر کس را به سمت ریاست می نشاند، در واقع باج می ستاند.

یکی از روسای هیات های ورزشی آن شهرستان می گوید که رئیس اداره پس از اینکه حکمش را صادر کرد به مغازه اش رفت و اجناسی را با خود برد اما پولش را نداد و دیگر هم حرفی نزد!

این رییس هیات که اصلا ارتباط و سنخیتی با رشته تحت مدیریت خود ندارد، به عنوان حق الانتصاب ناخواسته به این رییس هدایایی داده و می داند که پولی هم در کار نیست.

مطمئن هستیم که اگر کمی در این خصوص پیگیری شود، عمده رشته هایی که چنین وضعیتی داشته اند بدون ناخنک رییس نمانده اند و روسا برای رییس شهرستان بدون آنکه دلیل و توجیهی داشته باشد؛ هزینه کرده اند.

این موضوع به شدت در ورزش آن شهرستان سر و صدا کرده و باعث انزجار و تنش شدید شده که امیدوارم هر چه زودتر این به اصطلاح رییس که کاسب است و خوش اشتها، از سمتش خلع شود و بیش از این آبروی ورزشی ها را نبرد.

همچنین ببینید

اتومبیلرانى آفرود قزوین/همه مبهوت نصیرى و مازندران+تصاویر

انگار در حال پرواز بود، هر لحظه بلند تر و سریعتر؛ مسعود نصیری اینگونه فاتح …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup