یک مازنی مرد اول ورزش ناشنوایان آسیاست/پرگر در تلویزیون اردن!

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ناشنوایان امروز برای تمام ناشنواهای قاره کهن تصمیم گیری می کند و حرف اول و آخر را می زند و شوقش همین است که یک مازندرانی ست.

محمد پرگر رییس مازنی کنفدراسیون ورزشهای ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در شبکه تلویزیونی ROYA اردن حضور یافت و در مورد موضوعات مختلفی همچون خلاصه تاسیس کنفدراسیون، اعضا و کشورهای فعال، رشته های پر تحرک در سطح آسیا، برنامه های آینده کنفدراسیون، مشکلات ورزش ناشنوایان اردن و حل و فصل، حمایت وزارت ورزش اردن و حضور اردن در تمامی میادین بین المللی در آینده ای نزدیک از مهمترین مواردی بود که مورد بحث قرار گرفت.

از دیگر برنامه محمد پرگر در کشور اردن، دیدار با هیات های ناشنوایان سراسر اردن، شرکت در سمینار ورزشی با حضور ناشنوایان این کشور، دیدار با وزیر ورزش و جوانان اردن و همچنین دیدار با رییس کمیته ملی المپیک و پارالمپیک اردن است.

پرگر به سان یک موهبت است برای مازندران که باید قدرش را دانست و به اندازه جایگاهی که دارد، مورد تحسین قرار گیرد. قطعا او برای ناشنوایان مازندران جای بیشتری در دلش باز می کند.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.