سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

یک مازنی مرد اول ورزش ناشنوایان آسیاست/پرگر در تلویزیون اردن!

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ناشنوایان امروز برای تمام ناشنواهای قاره کهن تصمیم گیری می کند و حرف اول و آخر را می زند و شوقش همین است که یک مازندرانی ست.

محمد پرگر رییس مازنی کنفدراسیون ورزشهای ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در شبکه تلویزیونی ROYA اردن حضور یافت و در مورد موضوعات مختلفی همچون خلاصه تاسیس کنفدراسیون، اعضا و کشورهای فعال، رشته های پر تحرک در سطح آسیا، برنامه های آینده کنفدراسیون، مشکلات ورزش ناشنوایان اردن و حل و فصل، حمایت وزارت ورزش اردن و حضور اردن در تمامی میادین بین المللی در آینده ای نزدیک از مهمترین مواردی بود که مورد بحث قرار گرفت.

از دیگر برنامه محمد پرگر در کشور اردن، دیدار با هیات های ناشنوایان سراسر اردن، شرکت در سمینار ورزشی با حضور ناشنوایان این کشور، دیدار با وزیر ورزش و جوانان اردن و همچنین دیدار با رییس کمیته ملی المپیک و پارالمپیک اردن است.

پرگر به سان یک موهبت است برای مازندران که باید قدرش را دانست و به اندازه جایگاهی که دارد، مورد تحسین قرار گیرد. قطعا او برای ناشنوایان مازندران جای بیشتری در دلش باز می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup