سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶
emamgholinejad

نرجس امامقلى نژاد به اوج برگشته:همه از من طلا مى خواهند

تیرانداز نقره ای در بازی های آسیایی قبل بهترین چهره این روزهای کشورمان است. این آملی که در تهران زندگی و تمرین می کند، حسابی به تمرین مشغول است تا بازگشتی پرفروغ به تیم های ملی داشته باشد.

نرجس امام‌قلی‌نژاد که دوباره به روزهای اوجش نزدیک شده، درباره تمرینات ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات هند، می گوید: ما مثل سابق تمرینات‌مان را ادامه می‌دهیم، اگر بودجه باشد به مسابقات هند اعزام می‌شویم در غیر این صورت بازهم تمرینات ما برای بازی‌های کشورهای اسلامی ادامه دارد چرا که تمرکز فدراسیون روی این مسابقات است.

وی درباره اینکه فقط ۴ ورزشکار می‌توانند در رشته تفنگ شرکت کنند و فکر می‌کنی در لیست اعزامی به بازی‌های باکو قرارداشته باشید، عنوان می کند: ما در تفنگ شرایط بهتری داریم، اما تغییراتی در کادر تپانچه نیز ایجاد شده و مربیان این تیم توانایی بالایی دارند. می‌توان برای کسب مدال روی این تیم هم حساب کرد. نمی‌دانم سهمیه‌بندی چطور است، اما شنیدم قرار است تغییراتی داشته باشیم.

امام‌قلی‌نژاد با اشاره به اینکه سهمیه‌بندی کار را برای انتخاب سخت‌تر می‌کند، می گوید: مسلما کار سخت‌تر می‌شود. در صورتی که بخواهند دو ورزشکار در بخش بانوان اعزام کنند قطعا این ۲ نفر مشخص هستند و من در لیست نیستم، اما اگر بخواهند تعداد بانوان را اضافه کنند احتمال حضور من هست.

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان از تمرینات محدودش در ماههای اخیر خبر داد : بعد از ۳-۲ ماهی که تمرینات محدود داشتم به اردوها وارد شدم و با توجه به رکوردهای بالایی که داشتم مربیان مرا در تیم گذاشتند. حالا سیستم تیراندازی‌ام را تغییر داده‌ام، به عنوان یک مبتدی شروع کردم تا همه ایراداتم را رفع کنم. در این صورت اگر اعزامی که داشته باشیم با آمادگی کامل شرکت می‌کنم.

وی درباره اینکه تمریناتش برای مسابقات قهرمانی آسیا در تهران هم کافی نبود، تصریح می کند: من در انتخابی اول شدم و چون رکورد بالایی داشتم همه می‌گفتند نرجس در این مسابقات مدال می‌گیرد. مسابقات داخلی شرایط متفاوتی با مسابقات خارج از کشور دارد. در مسابقات داخلی انتظارات از ورزشکار بالاست.

امام‌قلی‌نژاد که با کسب عنوان نهمی نتوانست راهی فینال شود، درباره این نتیجه می گوید: نزدیک به ۵-۴ ماه مسابقه نداده بودم و تمریناتم کم بود. در فاصله ۲۰ روز مانده به مسابقات اردو برگزار کردند و این کافی نبوده است. تیراندازان المپیکی هم نتیجه خوبی نداشتند چون آنها ترجیح می‌دهند بعد از المپیک استراحت کنند.

تیرانداز آملی می افزاید: الهه احمدی که زیر بار نرفت تا در این مسابقات شرکت کند. نجمه خدمتی هم که شرکت کرد نتیجه خوبی نگرفت. واقعا در مسابقات داخلی انتظارات از ورزشکاران بالاست. همه کسانی که به مسابقات تهران آمده بودند به من گفتند از تو طلا می‌خواهیم.

همچنین ببینید

شماها یاد امامقلى نژاد نیستید/او حواسش به مازندران هست!

ستاره ورزش بانوان در بازی های آسیایی اینچئون که بر سر تهرانی یا مازندرانی بودنش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup