سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

نمایش استعدادهاى فوتبال پیش چشمان مهدوى کیا+تصاویر

در دو روز تعیین کننده فوتبالیست های کوچک مازنی به تمرین و مسابقه پرداختند تا شانس دیده شدن توسط استعدادیاب های آکادمی کیا و فوتبال ایران را بیابند.

مهدی مهدوی کیا اسطوره اخلاق و فوتبالیست محبوب و اسبق تیم ملی و بازیکن بزرگ تیم هامبورگ آلمان و مربی فعلی تیم فوتبال جوانان هامبورگ مهمان مهدی کردانی رئیس هیئت فوتبال منطقه دو استان مازندران بود و برای آکادمی معروف خود بازیکنان قابل و خوش آتیه را جذب کرد.

در این بازی های تمرینی که مهدوی کیا فرصت شد تا از نزدیک تماشاگرش باشد و استعدادهای جدید را ببیند، چند نفر هم مقبول شدند و به زودی به ترکیب آکادمی کیا اضافه خواهند شد.

برگزاری تست استعدادیابی (فوتبال پایه) رده های سنی دو ماه آخر سال ۱۳۸۳ الی ۸۴ و ۸۵ ببعد در هیئت فوتبال منطقه دو مازندران به میزبانی فریدونکنار برگزار شد و آینده دارها عیارشان را نشان دادند.

مهدی کردانی با همان خلوص نیت و اخلاق و منش دلچسب خود بازیکن جهان دیده و محجوبی چون مهدوی کیا را هم جذب خود کرده و این موهبتی شایان برای ورزش مازندران است تا از این طریق پای یکی از متفاوت ترین و برترین ها را به مناطق پراستعداد فوتبالی باز کند.

همچنین ببینید

غم جانکاه و حسرت بی پایان/ فوتبال دل شکسته مازندران

بنیامین مرشدی– چند روز پیش قطار لیگ دسته اول به ایستگاه آخر رسید، لیگی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup