نمایش استعدادهاى فوتبال پیش چشمان مهدوى کیا+تصاویر

در دو روز تعیین کننده فوتبالیست های کوچک مازنی به تمرین و مسابقه پرداختند تا شانس دیده شدن توسط استعدادیاب های آکادمی کیا و فوتبال ایران را بیابند.

مهدی مهدوی کیا اسطوره اخلاق و فوتبالیست محبوب و اسبق تیم ملی و بازیکن بزرگ تیم هامبورگ آلمان و مربی فعلی تیم فوتبال جوانان هامبورگ مهمان مهدی کردانی رئیس هیئت فوتبال منطقه دو استان مازندران بود و برای آکادمی معروف خود بازیکنان قابل و خوش آتیه را جذب کرد.

در این بازی های تمرینی که مهدوی کیا فرصت شد تا از نزدیک تماشاگرش باشد و استعدادهای جدید را ببیند، چند نفر هم مقبول شدند و به زودی به ترکیب آکادمی کیا اضافه خواهند شد.

برگزاری تست استعدادیابی (فوتبال پایه) رده های سنی دو ماه آخر سال ۱۳۸۳ الی ۸۴ و ۸۵ ببعد در هیئت فوتبال منطقه دو مازندران به میزبانی فریدونکنار برگزار شد و آینده دارها عیارشان را نشان دادند.

مهدی کردانی با همان خلوص نیت و اخلاق و منش دلچسب خود بازیکن جهان دیده و محجوبی چون مهدوی کیا را هم جذب خود کرده و این موهبتی شایان برای ورزش مازندران است تا از این طریق پای یکی از متفاوت ترین و برترین ها را به مناطق پراستعداد فوتبالی باز کند.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.