دوشنبه , ۷ فروردین ۱۳۹۶

نمایش استعدادهاى فوتبال پیش چشمان مهدوى کیا+تصاویر

در دو روز تعیین کننده فوتبالیست های کوچک مازنی به تمرین و مسابقه پرداختند تا شانس دیده شدن توسط استعدادیاب های آکادمی کیا و فوتبال ایران را بیابند.

مهدی مهدوی کیا اسطوره اخلاق و فوتبالیست محبوب و اسبق تیم ملی و بازیکن بزرگ تیم هامبورگ آلمان و مربی فعلی تیم فوتبال جوانان هامبورگ مهمان مهدی کردانی رئیس هیئت فوتبال منطقه دو استان مازندران بود و برای آکادمی معروف خود بازیکنان قابل و خوش آتیه را جذب کرد.

در این بازی های تمرینی که مهدوی کیا فرصت شد تا از نزدیک تماشاگرش باشد و استعدادهای جدید را ببیند، چند نفر هم مقبول شدند و به زودی به ترکیب آکادمی کیا اضافه خواهند شد.

برگزاری تست استعدادیابی (فوتبال پایه) رده های سنی دو ماه آخر سال ۱۳۸۳ الی ۸۴ و ۸۵ ببعد در هیئت فوتبال منطقه دو مازندران به میزبانی فریدونکنار برگزار شد و آینده دارها عیارشان را نشان دادند.

مهدی کردانی با همان خلوص نیت و اخلاق و منش دلچسب خود بازیکن جهان دیده و محجوبی چون مهدوی کیا را هم جذب خود کرده و این موهبتی شایان برای ورزش مازندران است تا از این طریق پای یکی از متفاوت ترین و برترین ها را به مناطق پراستعداد فوتبالی باز کند.

همچنین ببینید

تالار ضیافت بهنمیر قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتبال پیشکسوتان مازندران

تالار ضیافت بهنمیر قهرمان نیم فصل گروه دوم لیگ برتر فوتبال پیشکسوتان مازندران شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup