چهارشنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۵

فایتر بابلسری mma/حامی خدادادنژاد پرقدرت می آید+ تصاویر

فایتر بابلسری که مسئولیت های قابل توجهی را در رشته های مختلف رزمی دارد، تمرینات فشرده ای را برای حضور در رقابت های بین المللی آغاز کرده و می خواهد تا در صحنه های مهم و حساس، اسباب غرور و سرور مازنی ها را فراهم آورد.
حامی خدادادنژاد شورکی ۳۲ ساله ست و در رشته کیک جیتسو MMA فعالیت دارد که عضو تیم ملی هم شده و پنج دوره در مسابقات قهرمانی کشور قهرمان شده است.

حامی فایتر و مدرس بین المللی mma، نائب رئیس کیک جیتسو mma مازندران، سرمربی تیم کیک جیتسو mma استان و رئیس mma سازمان shouraki در تمام ایران است که نماینده رسمی کیک جیتسو mma شهرستان بابلسر و مدیر اولین آکادمی رزمی mma در ایران هم هست و با پشتکاری مثال زدنی می کوشد تا در این ورزش سخت اما زیبا و جذاب موقعیت بابلسر و مازندران را بهتر و امیدبخش تر کند.
سید رضا عباسی کارشناس ارشد حقوق خصوصی به عنوان مدیر برنامه های حامی خداداد نژاد منصوب شد و با عقد قراردادی فعالیت خود را آغاز کرد.

خدادادنژاد با استایل خاص مبارزه و نحوه آماده سازی حرفه ای خود نوید فایتری بین المللی و خبرساز و تحسین شده را می دهد که امیدواریم در راه دشوارش با حمایت های سید رضا عباسی موفق باشد.

همچنین ببینید

کلاس درس مقدوری برای داوران موی تای

برگزیدگان داوری استان های کشور در کلاس درس آرزو مقدوری توان خود را سنجیدند و …

یک دیدگاه

  1. جناب اقای خداداد نژاد استاد گرامی ب مازنی بودنت افتخار میکنیم ارزوی بهترین ها برات داریم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup