فایتر بابلسری mma/حامی خدادادنژاد پرقدرت می آید+ تصاویر

فایتر بابلسری که مسئولیت های قابل توجهی را در رشته های مختلف رزمی دارد، تمرینات فشرده ای را برای حضور در رقابت های بین المللی آغاز کرده و می خواهد تا در صحنه های مهم و حساس، اسباب غرور و سرور مازنی ها را فراهم آورد.
حامی خدادادنژاد شورکی ۳۲ ساله ست و در رشته کیک جیتسو MMA فعالیت دارد که عضو تیم ملی هم شده و پنج دوره در مسابقات قهرمانی کشور قهرمان شده است.

حامی فایتر و مدرس بین المللی mma، نائب رئیس کیک جیتسو mma مازندران، سرمربی تیم کیک جیتسو mma استان و رئیس mma سازمان shouraki در تمام ایران است که نماینده رسمی کیک جیتسو mma شهرستان بابلسر و مدیر اولین آکادمی رزمی mma در ایران هم هست و با پشتکاری مثال زدنی می کوشد تا در این ورزش سخت اما زیبا و جذاب موقعیت بابلسر و مازندران را بهتر و امیدبخش تر کند.
سید رضا عباسی کارشناس ارشد حقوق خصوصی به عنوان مدیر برنامه های حامی خداداد نژاد منصوب شد و با عقد قراردادی فعالیت خود را آغاز کرد.

خدادادنژاد با استایل خاص مبارزه و نحوه آماده سازی حرفه ای خود نوید فایتری بین المللی و خبرساز و تحسین شده را می دهد که امیدواریم در راه دشوارش با حمایت های سید رضا عباسی موفق باشد.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

1 دیدگاه برای «فایتر بابلسری mma/حامی خدادادنژاد پرقدرت می آید+ تصاویر»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.