سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

براى تور جهانى والیبال ساحلى کیش/پورعسگرى و آقاجانى دعوت شدند

دومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در ایران از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می‌شود که دو مازنی در تمرینات تیم ملی حضور دارند، عباس پورعسگری پرسابقه و شناخته شده و علیرضا آقاجانی جوان و پرانگیزه.

اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی ایران برای حضور شایسته در این رقابت ها از هشتم بهمن ماه در جزیره کیش آغاز می شود و تا زمان برگزاری تور جهانی ادامه خواهد داشت.

۱۰ بازیکن به این اردو دعوت شدند که تمرینات خود را زیر نظر رضا عصاری نائینی به عنوان مربی اردوی تیم های ملی ساحلی پیگیری خواهند کرد.

رحمان رئوفی، محمد شالیکار، عباس پورعسگری، آرش وکیلی، آق محمد سلاق، عبدالحامد میرزاعلی، بهنام توکلی، محمد صادقی، جواد فیروزپور و علیرضا آقا جانی ۱۰ بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.

ثبت نام تیم ها برای شرکت در تور جهانی سه ستاره کیش از ۲۷ آذرماه آغاز شده است و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت که تا کنون ۳۶ تیم از ۱۶ کشور جهان ثبت نام کردند.

نخستین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در کیش از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه سال ۹۴ برگزار شد و تیم های قطر (جفرسون سانتوس پریرا – شریف یونوس)، روسیه (اولگ استویانوسکی – آرتم یارزوتکین) و لهستان (بارتوش لویژاک – پیوتر کانتور) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

والیبال ساحلی مازندران رشد خوبی را در سال های گذشته داشته و مرتبا در تیم های ملی شاهد دعوت بازیکنان خوب استان هستیم اما پورعسگری سال هاست که از بهترین هاست و دعوت دوباره اش به معنای حفظ آمادگی جسمانی اش می باشد. پیش از این پورعسگری رامسری دچار مصدومیت های متوالی شده بود.

همچنین ببینید

المیرا روزبهان در مسیر تیم ملی والیبال نونهالان/پرورده تازه باشگاه ایران زمین

پیشتر نوشته بودیم که قیاس میان باشگاههای سازنده با باشگاههای حاضری خور ممکن نیست، شاید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup