سید احمد محمدی به زودی برمی گردد: ۵ ماه خانه نشین شدم، قائمشهری ها سراغم را نگرفتند

نایب قهرمان کشتی جهان در سال ۲۰۱۴ وعده داد که از دو ماه دیگر در وزن ۶۵ کیلوگرم به تشک کشتی بازخواهد گشت.

سید احمد محمدی درباره آخرین وضعیت خود بعد از انجام عمل جراحی، می گوید: بعد از انجام عمل جراحی روی پایم، تقریبا پنج ماه بود که از کشتی دور بودم. هم اکنون در حال‌ انجام فیزیوتراپی هستم و تمرینات بدنسازی و آب درمانی خود را زیر نظر دکتر متخصص در قائمشهر شروع کردم. تصور می‌کنم تا پایان مراحل درمانی، در دو ماه آینده به تشک کشتی باز گردم. در طی مدت استراحتم پنج کیلوگرم اضافه وزن پیدا کردم، چون تقریبا پنج ماه از ورزش دور بودم، اما الان شرایطم نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و سعی ام بر این است که در همان وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی بگیرم و دوباره افتخار آفرینی کنم.

محمدی در پاسخ به این پرسش که قصد دارید در چه رقابتی شرکت کنید، می گوید: اگر کادرفنی صلاح بدانید، قصد دارم در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ پاریس به میدان بروم. البته قبل از شرکت در این رقابتها باید در انتخابی یا یک تورنمنت شرکت کنم تا امکان حضورم در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ فراهم شود. به هر صورت کادرفنی تصمیم گیرنده است و تابع نظر کادرفنی هستم.

نایب قهرمان جهان با انتقاد نسبت به مسئولان شهر قائمشهر می گوید: از زمانی که پایم را عمل کردم تقریبا پنج ماه است که خانه نشین شده‌ام. در این مدت یک بار هم مسئولان شهر قائمشهر سراغی از من نگرفتند تا ببینند در چه شرایط و وضعیتی قرار دارم. وقتی مسئولان شهر خودم چنین رفتاری با من داشتند چه انتظاری می‌توانم از مسئولان بالاتر داشته باشم.

سید احمد محمدی با آن آسیب دیدگی شدید از شرکت در المپیک بازماند و یکی از غایبین بزرگ در ریو بود اما با آمادگی والایی که دارد و بازگرداندن آن شرایط جسمانی فوق العاده می تواند نتایج خیره کننده ای بگیرد.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.