سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

عجیب و باورنکردنى اما واقعى/کاندیداى شوراى شهرى بابلى؟بیا رئیس هیات شو!

در چند روز اخیر مطالب ویژه ای را درباره ورزش بابل و سو مدیریت در این شهرستان آورده ایم که منشا آن تصمیماتی عجیب و رفتارهایی ناباورانه بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل با جابجایی های سوال برانگیز در راس هیات های ورزشی باعث ایجاد بدگمانی شدید و بروز برخی حواشی ناراحت کننده شده که فقط به بخش هایی از آن می پردازیم.

از مسولان مرتبط می خواهیم تا اسامی روسای جدید هیات ها را که یا اصلا ورزشی نیستند و یا اهلیت رشته مورد نظر را ندارند، جایی یادداشت کنند تا ببینند چند تن از آنها سودای حضور در جمع اعضای شورای اسلامی شهر را دارند و هدف شان از حضور در صدر هیات، صرفا جمع کردن توجهات برای انتخابات است!

البته تمامی این چهره ها حتما از شایستگان هستند که به چنین رتبه و منزلتی رسیده اند اما دیوار ورزش آنقدر کوتاه هست که هر نابلدی هوس مدیریت در آن را دارد، بابل که اصلا دیوار ندارد!

در جودوی بابل با بزرگانی همچون مصطفی و مهدی فلاحیان که در کشور مسئولیت داشته، شناخته می شوند و حرف دارند از این پس فردی به نام سید مهدی عیسی زاده فعالیت می کند که می گویند در کانون مهندسین عضویت دارد و ارتباطی با ورزش نداشته اما در رشته ای تخصصی مشغول به کار می شود. وی عضو علی البدل شورای اسلامی شهر است و لابد کاندیدای این دوره!

مهدی معصومی با تمام سوابق برتر در هندبال به بهانه ای کنار رفته و مدیریت در ورزش هندبال به مجتبی ابراهیم زاده رسیده است. وی یک مجری برنامه های شهری است و منتسب به فردی به نام مهندس مقیم مقیمی است که عضو هیات رییسه شورای عالی استان های کشور می باشد!
اگر اشتباه نکرده باشیم وی برادر نسترن مقیمی عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران است. ابراهیم زاده حتما مجری خوبی است اما هندبال جای او نیست بخصوص اگر در پوشش حمایتی از مقیمی باشد!

مهدی حاجی زاده را خوب می شناسیم، جوانی فعال که در کشتی خدمات داشته و حتی تیمداری کرده اما حالا در شطرنج مسئولیت پذیرفته است. او اقدامات خیرخواهانه در عین جوانی انجام می دهد اما از آن مرد پر شور در کشتی، آرامش و صبر زیاد داشتن در شطرنج برنمی آید. نمی دانیم حاجی زاده هم کاندیدای شوراست یا نه، اما بنرهای تبریک به او که زیاد است!

یکی از عجیب ترین جابجایی ها کنار گذاشتن فردین غلامپور از ریاست هیات بسکتبال بابل است، وی قریب به ۲۰ میلیون تومان با تمام سوابق بازیکنی خود خرج بسکتبال شهرش کرده اما می رود. جایش را به کسی داده اند که در هیات رییسه خود از حسن احمدزاده عالمی دعوت به کار کرده است. احمدزاده انسانی شریف ولی عضو کنونی شورای اسلامی شهر و حتما کاندیدای دور بعد خواهد بود. بابلی ها همچنین بنرهای تبلیغاتی بانویی به نام نرگس ارزانیان را به شکل پراکنده در سطح شهر بازگو می کنند که دوست داریم منتظر بمانیم که آیا او نیز کاندیدای شوراست؟

تیرو کمان هم سپرده شده به فردی به نام حسن قدم پور که او را هم شاید در فهرست کاندیدای شورای اسلامی بابل ببینیم.

اسکواش بابل با عیسی زاده است که از قرار فردی است که دوست دارد کار کند اما شنیده خاصی درباره اش نداریم.

ورزش بابل در آستانه یک اتفاق بزرگ است و آن ورود خیلی ها به شورای اسلامی شهر است!

ورزش این شهرستان را در پایان مهلت ثبت نام کاندیداها خوب خواهیم دید. جالب است بدانیم چه کسانی نام نویسی کرده اند و چه نسبتی با ورزش دارند.

درباره بابل حرف های دیگر هم داریم که در ادامه خواهید خواند. این رشته سر دراز دارد.

همچنین ببینید

اتومبیلرانى آفرود قزوین/همه مبهوت نصیرى و مازندران+تصاویر

انگار در حال پرواز بود، هر لحظه بلند تر و سریعتر؛ مسعود نصیری اینگونه فاتح …

۲ دیدگاه

  1. در مورد هیات هندبال فقط به ریاستش اشاره کردین. لیست اعضای هیات رئیسه ی هیات هندبال بابل رو ببینین، احساس می کنین تیم تبلیغاتی آقای مقیقم مقیقمیه، نه یک هیات ورزشی!!! چون دقیقا اعضای تیم تبلیغاتی آقای مقیم مقیمی، بدون کوچکترین ارتباطی با ورزش هندبال! شدن هیات رئیسه ی هیات هندبال بابل
    پول داشته باشی، هر ناممکنی ممکنه😉

  2. واقعا ممنون از قلمتون🙏🏻🙏🏻ورزش بابل واقعاااااا دیوارررررر نداره😂موفق باشین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup