خوش آتیه هاى شهروند در تیم ملی امید

اسامی ۱۹ بازیکن دعوت شده به مرحله دوم اردوی تدارکاتی تیم ملی زیر ۲۰ فوتسال از سوی صانعی اعلام شد که در بین آنها نام سه بازیکن رده های پایه شهروند ساری نیز به چشم می خورد.

محمدرضا نریمان پور، امیر حسین قربان زاده و عرفان ایجی حسین زاده سه بازیکنی هستند که توانستند نظر علی صانعی را در اردوی اول به خود جلب کنند و به دومین مرحله اردوی تیم ملی امید دعوت شوند.
علی حسن پور هم که نکایی ست و مستعد به این اردو فراخوانده شده است.

اسامی بازیکنان دعوت شده به مرحله دوم اردوی تدارکاتی تیم ملی زیر ۲۰ فوتسال کشور به شرح زیر است:

محمدرضا نریمان پور، امیر حسین قربان زاده،عرفان ایجی حسین زاده و علی حسن پور از مازندران ، سعید ابراهیمی، امید خانی (خوزستان)، سهند رضا پور، حمیدرضا کریمی (قزوین)، توحید لطفی، حمزه کدخدایی (آذربایجان شرقی)، محمد حیدری، یاسر خرقانی (البرز)، محمد جامع ، بهنام فکور (مرکزی)، حمید قهرمانی (فارس)، سید حسین رضوی (قم)، هاشم سجادیان (خراسان رضوی)، متین محمدی (کردستان) و ابوالفضل شهبازی (تهران)

مرحله دوم اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۲۰ سال فوتسال صبح روز پنجشنبه ۲۳ دیماه آغاز خواهد شد که بازیکنان دعوت شده باید رأس ساعت ۹:۳۰ صبح این روز خود را در کمپ تیم های ملی به کادر فنی معرفی کنند.

منتشرشده توسط

پایگاه خبری مازند24

با تمام حواشی اندوده شده، نمی توان این استان را بدون علقه ناب مردمانش به ورزش تصور کرد. مازندرانی جماعت با ورزش انس گرفته و فراتر از تنها فعالیتی برای بهبود جسم و جان، به اتفاقات پیرامونی اش حساس است. در این استان گروه سنی بهانه است و ورزش تفکیک ناپذیر. از هر جنسی و سنی ورزش را یک اولویت می پندارند برای طراوت بخشیدن به زندگی و ورزش دلیلی است برای با هم بودن و لذت بردن. گهگاه محو اکسیر ورزش شده و ناگواری هایی می بینیم که البته زودهنگام مرتفع می شود اما همان کذابه ها به نشانه نمک حیات ورزشی مان، خود جذابیت هایی دارد انکار ناپذیر. مازندرانی ها هیچگاه صورت شان خشک نیست، یا عرق ورزش بر رویش نشسته، یا اشک شوق و یا شرم شکست… همکاران خوبی داریم که عاشقانه به ورزش ارج نهاده و یاریگرش هستند. ما هم آمده ایم تا حرفی نو باشیم و متفاوت. خوانش ما راحت است چون ورزش را در مازندران یک ارزش می دانیم. گروهی جوان با قلمی روایتی از ورزش خواهند گفت. می دانیم که تا به دلخواهتان فاصله ها داریم ولی قول می دهیم دلتان را بدست بیاوریم. شاید اندکی طول بکشد اما دیر نخواهد شد. مشعوف نگاه شوق انگیزتان تا به همیشه. زمان بدهید تا زمان فراغتتان را موثر پر کنیم. یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.