سه شنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۶

نامه منع حضور به بازنشسته هاى فوتبال رسید/در چشم بهروان نگاه کنید!

اداره کل ورزش و جوانان مازندران برای کاندیداهای بازنشسته نامه فرستاده که اجازه شرکت در انتخابات هیات فوتبال را ندارند یعنی تکرار اشتباه سال ۹۱ که به راحتی بازنشسته ها وارد مجمع شدند و بهروان قاطعانه رئیس شد.

دوره جدید انتخابات هم در راه است و باز هم داستان های قدیمی تکرار می شود. اداره کل البته به وظیفه سازمانی خود عمل کرده اما مثل روز روشن است که بهروان به عنوان گزینه اصلی انتخاب، مشکلی برای حضور در مجمع ندارد.

عادل عالیشان که برخلاف تصورات اولیه مورد حمایت اداره کل ورزش و جوانان است و به عنوان رئیس گروه توسعه ورزش همگانی وارد فضای انتخابات شده، از طریق همکارانش در ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها با هیات های شهرستانی فوتبال در تماس است و این موضوع را بارها به ما اطلاع داده اند. البته خود روسای فوتبال تمایلی ندارند و حتی برخی درخواست برای تشکیل جلسه با عالیشان را نپسندیدند. بهروان در شرایط کنونى تنها شایسته و معتمد فوتبال خواهد بود با وجود همه انتقاداتى که نسبت به عملکردش داریم ر بارها رودررو و چشم در چشم خودش بازگویش کردیم اما با کمال احترام براى باقى چهره هاى مدعى در قواره اش نیستند.
بد نیست به چند موضوع توجه داشته باشید.

-در برگزاری مجامع هیات های ورزشی استان ها، حضور بازنشستگان در انتخابات منعی ندارد مگر اینکه کاندیدای غیر بازنشسته معترض باشد. عالیشان ایکاش تماسی هم با بهروان می گرفت که زمانی معاون توسعه ورزش قهرمانی مازندران غیر از ریاست هیات فوتبال استان بود و رخصت می گرفت. این کار را نکرد که هیچ، شکایت هم برد!

-در چهارسال قبل اداره کل ورزش و جوانان مازندران سعی کرد با ابوالفضل خواجه محله جلوی بهروان را سد کند که ناکام ماند. حالا هم قصدش با عالیشان همین است که به طور حتم از خواجه محله با تمام سوابق و شایستگی های خود جایگاه کمتری در ورزش مازندران دارد و شانسی هم نخواهد داشت.

-روابط فدراسیون فوتبال با بهروان ناگسستی نیست و در شرایطی کاملا عادی به این انتخابات می گذرد و برایش روشن و محرز است. مهدی تاج در زمان مقرر به مجمع می آید و این فرصت برای بازنشستگان هم هست که حضور پیدا کنند و رای بگیرند.

-موضوعی که ناراحت کننده است، عملی به دور از انصاف است که چون حریف بهروان و قادر به شکستن اتحاد مجمع انتخابات نیستند، جلوی رئیس را بگیرند. این یعنی برنده شدن با رندی و بدون رقیب، که چگونه می چسبد را نمی دانیم!

-دوستانی که اطلاعات مکفی ندارند با چشمان بسته حرف زده و بی دلیل از انتخابات لغو شده در فارس و اصفهان می گویند. کارنامه آیت اللهی در مقام رئیس هیات فوتبال فارس به شدت تحلیل رفته بود و از سوی دیگر وی نایب رئیس فدراسیون بود که با جابجایی های صورت گرفته، قاعدتا تغییرات انجام می شد. در اصفهان نیز ابرقویی نژاد کاندیدای احراز ریاست بود اما پیش از مجمع انصراف داد! فرد جدیدی هم که رئیس شد، اهلیت جغرافیایی محل کار در اصفهان نداشت که در واقع برخلاف یکی از اصلی ترین شرایط ثبت نام کاندیداها و انجام وظایف رئیس است.

-همین حالا مگر ورزش مازندران کم بازنشسته دارد؟ آیا چهره های منع حضور کم بوده اند؟ از اداره کل بارها تمجید شد که نگذاشت بزرگانی همچون اصغر ثمربخش، علی یگانگی، علی رمضانی و علی سلطانی و… ایستاد و حتی اجازه نداد که محمد سبحانی رئیس پیشین ژیمناستیک با توجه به اینهمه سال سابقه و تجربه راحت برود. چگونه است که چنین همیاری و حفاظتی از فوتبال و بهروان صورت نگرفته است؟!

-همه این مطالب به کنار، انتخابات فوتبال متمایز با تمامی هیات های ورزشی است و استقلال های خودش را دارد که پیش از این یک بار به شکل خجالت بارى اداره کل ورزش و جوانان کنار رفت و هیچکس هم به اعتراضش گوش نداد. این بار هم تکرار می شود اگر همان غفلت و اشتباه تکرار گردد. نکنید، بگذارید عزت به شما و ورزش تان بماند. بهروان می آید، رای می آورد و مجمع یکپارچه به پایش می ماند منتها او آدم بی اخلاقی نیست و باز احترام می گذارد، کاری کنید بشود در چشم این پیشکسوت نگاه کرد.

همچنین ببینید

اعمال فشار غیرقانونى روى اعضاى مجمع فوتبال/اداره کل ورزش و جوانان مازندران در مظان اتهام!

هیات های فوتبال شهرستان های استان که می دانند و شکی هم ندارند که مدیرکل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فلزیاب
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتقالب وردپرسسئو
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup